VW

Indywidualne tak jak ty –
modele Volkswagena od PLAYMOBIL

Zaprojektuj wyjątkowego Volkswagen od PLAYMOBIL

Na początku roku 2021 na rynku pojawiły się dwa legendarne klasyki VW w formacie PLAYMOBIL, zachwycając zarówno fanów jak i kolekcjonerów. VW Bus, znany również jako „Bulli“, to niezawodny towarzysz w każdej sytuacji, który już od ponad 70 lat podbija serca swoich właścicieli. Ten kultowy pojazd o beztroskim charakterze California Feeling spełnia marzenia o poczuciu wolności i niezależności.

VW
VW

Volkswagen Typ 1, podziwiamy na drogach od ponad 75 lat, to kolejny, niemniej legendarny model Volkswagen we flocie PLAYMOBIL. VW Garbus to prawdziwy klasyk, którego wyprodukowano aż 21 milionów egzemplarzy. Dzięki temu przez długi czas był najlepiej sprzedającym się samochodem świata, zanim zastąpił go VW Golf. Jako gwiazda filmu „Herbie“ stał się popularnym i lubianym samochodem rodzinnym we wszystkich zakątkach świata. Model PLAYMOBIL wyróżnia się oryginalnym projektem, wiernymi detalami takimi jak bagażnik na dachu oraz wieloma akcesoriami na każdą rodzinną wycieczkę.

VW

Volkswagen Designer –
samochód twoich marzeń

VW

Dzięki unikalnej aplikacji PLAYMOBIL Volkswagen Designer możesz teraz zaprojektować VW Camping Busa lub VW Garbusa według własnego pomysłu. Wybierz model, ulubiony kolor dachu oraz karoserii i zaprojektuj samochód swoich marzeń.

To nie wszystko! Oprócz tego masz do wyboru dwa arkusze naklejek z motywem weselnym lub kwiatowym, które nadadzą mu indywidualny charakter. Na końcu skonfiguruj również własne tablice rejestracyjne i wybierz z 17 różnych, zabawnych figurek swoją własną parę PLAYMOBIL. W ten sposób powstanie twój wyjątkowy, zabawkowy samochód marzeń.

VW
VW

Do warsztatu designu Volkswagen
tutaj możesz projektować

VW

Wszędzie z moim VW

Zainspirowane przez fanów:
VW na świecie

Tak jak oryginały, również małe modele Volkswagen od PLAYMOBIL uczestniczyły w wielu przygodach, ponieważ prawdziwi fani zabierają swoje VW wszędzie ze sobą. Tymi niesamowitymi zdjęciami udowadniają swoją niezwykłą pasję do VW oraz PLAYMOBIL. To niewiarygodne, w jak dalekich i egzotycznych miejscach były już Garbus i Camping Bus:

VW
VW
VW

Czy wiesz, że

...nazwa Garbusa pochodzi z USA? W Ameryce nazywano ten samochód przez swój kształt Beetle, co w niemieckim tłumaczeniu oznacza Käfer (chrząszcz).

…pierwsze oryginalne kolory VW Garbus to czarny i niebiesko-szary?

…ostatni VW Garbus został wyprodukowany 31.07.2021 w Meksyku?

...ze względu na swoją podzieloną przednią szybę VW Bus nazywany jest z angielskiego „Splittie“?

VW